Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu

Více ročníků nebylo vyhlášeno…

(25.1.2007)
Druhý ročník obecní soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu oken, štítů, balkónů a předzahrádek rodinných domů a chalup skončil. Odborná porota vybrala tři finalisty, kterým v úvodu jednání zastupitelstva obce dne 25.1.2007 starosta předal diplomy a finanční odměnu. První místo nebylo uděleno, protože nebyla vyhodnocena nejoriginálnější vánoční výzdoba, kterou tato soutěž upřednostňuje. Byla udělena dvě druhá místa a jedno třetí. Nejvíce se líbily okna manž. Nových v čp. 21 v Němčovicích (odměna 2.000,– Kč) a výzdoba domu čp. 2 v Němčovicích Marie Malíkové (odměna 2.000,– Kč), na třetím místě byla vyhodnocena výzdoba domu Jiřího Rejchy v Němčovicích če. 2 (odměna 1.000,– Kč). Všem vítězům gratulujeme.

(27.1.2006) Odborná porota vybrala vítěze prvního ročníku soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu v obci, nazvanou Vánoční okna. Hlavními kritérii při hodnocení byla především nápaditost a originalita výzdoby, výsledný efekt, umístění a rozsah. Starosta obce předal třem finalistům v úvodu čtvrtečního jednání zastupitelstva diplomy a finanční odměnu. Porotě se nejvíce líbila vánoční výzdoba domu čp. 19 v Němčovicích, manželů Černých (první místo, odměna 3.000,– Kč), jako druhé byly vyhodnoceny okna manželů Pavelkových v čp. 37 v Němčovicích (odměna 2.000,– Kč) a na třetím místě byla porotou vybrána vánoční výzdoba manželů Bláhových v Olešné čp. 16 (odměna 1.000,– Kč). Všem vítězům gratulujeme

(5.1.2006) Je rozhodnuto. O třech vítězích s nejhezší vánoční výzdobou rozhodla nezávislá porota. Hodnoceno bylo celkem 15 vánočních výzdob v obou částech obce, přičemž už jako v předešlé letní soutěži byly objekty spřízněné starostovi ze soutěže vyloučeny pro zachování objektivity hodnocení. Hlavními kritérii při hodnocení vánoční výzdoby byla především nápaditost a originalita výzdoby, výsledný efekt, umístění a rozsah. O tom jak to dopadlo, si budete muset počkat až do vyhlášení výsledků při jednání zastupitelstva obce 26. ledna 2006. Vítězové obdrží diplom a finanční odměnu v hotovosti.

(28.12.2005) Začíná se plnit fotogalerie s vánoční výzdobou. Obdobou letní květinové soutěže je první ročník obecní soutěže o nejhezčí vánoční výzdobu oken, štítů, balkónů a předzahrádek rodinných domů a chalup v naší obci, kterou vyhlásila zdejší obec. Soutěž chce podpořit ty občany, kterým záleží na tom, jak vypadají jejich rodinné domy a chalupy. Ti, kteří dbají na vzhled svého domu a jeho okolí, investují do svého prostředí a tím společně vytvářejí celkově příznivý pohled na obec se mohou těšit. Zvítězí nejhezčí a nejoriginálnější vánoční výzdoba. Finanční odměna totiž nemine tři majitele. Je pro ně připraveno za první místo tři tisíce korun, za druhé dva tisíce a za třetí místo tisíc korun.
26.12.2006 032.jpg

26.12.2005 020.jpg