Co o ní napsali

Blesk 16. dubna 2004
Zuzana Bubílková má za sebou již několik sólových představení divadelní podoby Politického harašení a nyní chystá natáčení i jeho televizní verze. První televizní Politické harašení bez Miloslava Šimka se bude natáčet pod vedením režiséra Jiřího Adamce v Divadle Jiřího Grossmanna na Václavském náměstí již začátkem příštího týdne – v úterý 20. dubna večer. Lístky na toto natáčení jsou ještě v prodeji a pořad odvysílá televize Nova v sobotu 24. dubna večer.

Blesk 22.dubna 2004
První Politické harašení bez Miloslava Šimka je na světě! Opuštěná Zuzana Bubílková jej natočila pod dohledem režiséra Jiřího Adamce v úterý večer v Divadla Jiřího Grossmanna. „Na generálce to na mě všechno padalo, ale když pak přišli diváci, vytvořili bezvadnou atmosféru a vzali mě,“ řekla Blesku po natáčení spokojená Zuzana Bubílková.
Scénář již sólového Politického harašení psala měsíc. Před natáčením absolvovala po republice osm představení, aby si odzkoušela reakce publika. Stejně tak to dělala i se Šimkem. „Ještě během těch představení jsem do scénáře dopisovala nové věci, aby to bylo aktuální.“ přiznává populární politická glosátorka.
„Moc mě těší, že mě publikum vzalo a že si lidé uvědomili, že život jde dál. Když zemřel Jiří Grossmann, pan Šimek taky pokračoval dál. Každá dvojice jednou skončí. Natáčení bylo i trochu nostalgické, ale já musím jít dál. A když jsem se loučila s diváky, tak někteří až plakali,“ přiznala včera Blesku Bubílková.
„Pan režisér Adamec byl spokojený, tak věřím, že to vše hezky sestřihá,“ doufá Bubílková, jejíž první sólové Politické harašení odvysílá televize Nova již tuto soboru 24. dubna večer. Do konce roku by měla natočit ještě pět pokračování, které Nova odvysílá v květnu, červnu, září, říjnu a v prosinci. „Víc dílů bych nezvládla. Chci, aby ten pořad byl kvalitní, i když vydělám méně peněz, než kdyby to byl měsíčník,“ dodala Zuzana Bubílková.

Musím dodat, že to skvělé publikum jsme byli právě my.
P1010049.JPG