Rokycanský deník: Soptíkům tleskalo šest tisíc lidí


Malí hasiči z Němčovic vyplnili přestávku prvoligového fotbalu na pražské Julisce

Němčovice – O nejmladší hasiče se už několik let starají členové němčovického sboru společně s učitelkami radnické mateřské školy.
„Vyvrcholením každé generace našich soptíků je vystoupení o přestávce prvoligového utkání na Julisce v Praze. Vyrazili jsme i v pátek večer a ukázka malých hasičů byla opravdu dojímavá. Určitě si to všichni užili a my děkujeme všem. Dětem, učitelkám, rodičům, němčovickým hasičům, ale i zástupcům FK Dukla za možnost vystoupit u nich,“ zdůraznil starosta obce Karel Ferschmann. Fascinovala ho atmosféra, kdy našim vyslancům aplaudovalo šest tisíc diváků.
Podle představitele obce se prý jednalo o dosud nejlepší dětskou partu a také nejlepší scénář s aranžemi od učitelek Huňkové a Melicharové. Na rozloučenou dostali kluci a děvčata krásné zlaté medaile a rodiče obdrží DVD se všemi letošními produkcemi.

Foto: PRVOLIGOVÉ DERBY na pražské Julisce mezi Duklou a Slavií v pátek večer lákalo. Hlediště zaplnilo přes šest tisíc příznivců a v poločasové přestávce je nadchlo vystoupení malých hasičů z Němčovic. Kluci a děvčata si užívali potlesk na otevřené scéně.
Foto Karel Ferschmann

083-1.JPG

Komentáře