Pongratz rallye Kralovice


V době od 8,30 do 16 hodin byla uzavřena hlavní silnice přes obec a na všech křižovatkách či nebezpečných místech stáli jako traťoví komisaři ve žlutých vestách naši hasiči. Na startu byla připravena k zásahu vedle sanitky, vozidla odtahové služby, zásahové hasičské T 613 SDH Blovice, také naše Tatra 148 CAS Speciální s řidičem Láďou Liškou a strojníkem Honzou Bílkem, u pomníku byl připraven Pavel Správka ml. s traktorem Z 6911 pro případné vyprošťování vozidla mimo silnici a v cíli u Svinné byl náš Furgon A21 s posádkou František Solar a Jiří Ferschmann. Celkem při závodech pomáhalo patnáct našich hasičů. Mezi druhou a třetí erzetou rozvážel náš „Catering car“ všem pořadatelům na trati teplý guláš z divočáka, (kterého dodal pan Jiří Blažek) a teplý čaj, který určitě přišel všem k chuti.

Celkovým vítězem Pongratz rallye Kralovice byla česká posádka týmu Autospektrum Jan Černý a Pavel Kohout na voze Subaru Impreza Sti 12B. Za nimi na druhém a třetím místě skončily posádky s vozidly Mitsubishi Lancer EVO IX. Pro zajímavost uvádíme, že vítěz projel trať Němčovice-Kamenec-Svinná 5,2 km s nejrychlejším časem 02:46,99 min.
Sobotní závod se obešel bez vážných havárií a zranění. Všem, kteří pomohli s organizací závodu děkujeme, především našim hasičům a také našim občanům za ukázněnost a trpělivost.
více na www.marionetta.cz

Autor: kafe
15.11.2008 011.JPG

Komentáře