Okrsková soutěž zná postupujícího


V sobotu se konalo ve Lhotce u Radnic první kolo soutěže v požárním sportu. Pořadatelem okrskové soutěže byl tentokrát SDH Lhotka. Krátce po třinácté hodině započala příprava prvního družstva na základně. Zúčastnily se sbory Němčovic, Bujesil a Lhotky. Soutěžilo se dvoukolově na sklopné terče, horší čas se škrtal. Vítězem soutěže a postupujícím do okresního kola se stalo družstvo Němčovic s časem 30,16 vt., druhé Bujesily a třetí Lhotku nakonec od sebe dělil čas pouhých 0,2 vteřiny. Bujesily 46,54, Lhotka 46,74 vt.
O čtrnáct dnů později, 4. června, se sejdou tedy naši hasiči ve Zvíkovci, kde se bude konat kolo okresní. Tady přijdou na řadu štafety družstev, 100 m překážek jednotlivci a pak královská disciplína – požární útok sedmičlenných družstev.

Komentář: V tréninkovém tempu utrpěli naši hasiči vítězství s mizerným časem 30,16 vt. Pro nezasvěcené: O úspěchu bychom mohli mluvit s dosaženým časem okolo 24 vteřin. V každém případě bude třeba v pátek (3.6.) udělat ve Višňovce trénink s vodou a vše pořádně doladit na sobotní závody.
071.JPG

Komentáře