Okresní soutěž v požárním sportu – Holoubkov


Družstvo SDH Němčovice si vybojovalo vyrovnaným výkonem celkově výborné třetí místo, když v závěru finišovalo v požárním útoku na nástřikové terče osobním rekordem v čase 28,37 vteřin. Tento výsledek byl nakonec v soutěži druhý nejlepší.

Štafeta na 4 x 100 m byla započata klidným výkonem Jakuba Ferschmanna na domečku, Petra Ferschmanna na bariéře, Standy Kaprase na kladině se stužkami a finišmenem byl David Vašek s hasičákem. Čas 82,30 stačil na průběžné třetí místo.
Následoval běh 100 m s překážkami jednotlivci, když se započítal nejlepší čas Standy Kaprase 23,42 vteřin, následovaný Kubou Ferschmannem s časem 23,89, doplněný časem Petra Ferschmanna 27.21, to vše stačilo na průběžné čtvrté místo. Lepších času u nás nebylo, opravy skončily horšími časy.
Královská disciplína – požární útok se našim opravdu podařil, když dali druhý nejlepší čas 28,37 vteřin. Před ně se dostali pouze kornatičtí hasiči. Ekcelentní útok byl ve složení: narážeč Láďa Liška, sacák David Vašek, béčka spojoval Petr Ferschmann, troják Kuba Ferschmann, levý proud Petr Dongres, pravý proud Standa Kapras a u mašiny stál mašinfíra Karel Ferschmann.

Celkově na bedně 1. Kornatice, 2. Holoubkov, 3. Němčovice

Štafeta 4 x 100 m 1. Holoubkov, 2. Kornatice, 3. Němčovice

Běh 100 m s překážkami 1. Kornatice, 2. Holoubkov, 3. Volduchy

Požární útok 1. Kornatice, 2. Němčovice, 3. Holoubkov

Celkově ženy 1. Zbiroh, 2. Mlečice

U požárního útoku se seřadili na hrotu ligové mančafty, útok byl veden na nástřikové terče 1. Kornatice čas 25,33, 2. Němčovice 28,37 a 3. Holoubkov 30,59 vt., za nimi pak s devítivteřinovým odstupem Zvíkovec a Volduchy, s patnácti vteřinovým rozdílem pak Zbiroh, poslední Vranovice už měli čas přes jednu minutu.

Vítězové postupují do krajského kola.

092-1.JPG

Komentáře