Oblečená kostra ležela u Berounky


Policisté zatím nevědí, zda se jednalo o tělo pohřešovaného člověka ani zda zemřel násilnou smrtí. Dokonce není zřejmé, zda se jednalo o muže nebo ženu. Kriminalisté nyní čekají, co jim po prozkoumání torza lidského těla řeknou experti.
„Ostatky s největší pravděpodobností vyplavila řeka. Nalezená kostra byla oblečená. Zatím však nemůžeme určit pohlaví ani stáří člověka, kterému patřila. To nám trošku přiblíží až pitva, která se uskuteční v pondělí,“ řekla mluvčí západočeských policistů Ilona Týmlová.
Mluvčí tvrdí, že policisté nemají ani žádný tip, o čí pozůstatky se může jednat. „Nyní se bude mimo jiné prověřovat seznam pohřešovaných lidí z okolí,“ sdělila Ilona Týmlová. Karel Ferschman, starosta Němčovic, pod které Olešná spadá, řekl, že zdejší obyvatelé nikoho nepostrádají. „Ale žijí tady občas i lidé, kteří jsou je přihlášeni k pobytu na úřadě a my pak o jejich pohybu nemáme žádný přehled. U řeky v maringotce bydlel například pán, který pak někam zmizel. Už jsem ho asi dva roky neviděl,“ uvedl starosta.

Autor: JAROSLAV NEDVĚD
Zdroj: Mladá fronta Dnes
7.jpg

Komentáře