Kornatice vyrazí k finále do Podmokel


Rokycansko/Stolní tenisté se chystají na 20. kolo přeboru a I. třídy dospělých. V rámci okresní II. třídy už jde o odvety nadstavbové části. Většinou se hraje zítra od půl desáté.

Přebor mužů: Kornatice už nejsou tak suverénní jako v první polovině a na dostřel sejim přiblížily Podmokly. Právě vzájemný souboj na severu je ozdobou víkendu! Dále: Dobřív – Spartak Strašice (dnes v 9.30), Volduchy – Radnice B, Klabava B – Nevid B (dnes v 17 hodin), Rokycany B – Břasy B a Osek – Těně.

I. třída: Líšná – Mostiště, Těně B – Skomelno, TJ Hrádek – Volduchy B, Dobřív B – Kornatice B, Zbiroh B – Osek Ba Strašice B – Těně C.

II. třída: zde se hraje o umístění. ve skupině o 1. až 4. místo Radnice C – Klabava C (první souboj 8:10), Mýto – Kříše (dnes v 9.30, zatím 4:14). Ve skupině o 5. až 8. místo Břasy C – Rokycany C (6:12) a Osek C – Němčovice (6:12). V oddělení o 9. až 12. příčku známe výsledek odvety Hrádek B – Skomelno B 14:4, jenže první utkání je řídící komisi utajeno. Dále Zbiroh C – Holoubkov. O 13. místo: Mostiště B – Strašice 0:18, Radnice D – KlabavaD(12:6).

Autor: VÁCLAV HAVRÁNEK
Zdroj: Rokycanský deník
klipart-pinčes.jpg

Komentáře