Výborné www stránky!!!

Dobrý den,
na úvod bych chtěl říct, že stránky Vaší obce jsou opravdu velmi povedené a kvalitní. Nabízí mnoho informací jak pro občany obce, chataře a chalupáře, turisty, ale také dávají inspirici dalším obcím /viz KČOV/. Webovou prezentaci s podobně rozsáhlým obsahem mají na Rokycansku snad jen Kornatice a Zvíkovec. Podle mého názoru /a nejen podle mého/ patří tyto stránky k nejlepším www stránkám obcí v Plzeňském kraji. Příklad z vás by si mohly brát i mnohá menší města nejen v Plzeňském kraji, která se často omezují jen na základní výčet informací a strohé zpracování. Vzhledem k velikosti obce jsou stránky opravdu vynikající.

Podle mého názoru v dnešní době hraje internet velmi významnou roli při prezentaci obcí jako součásti cestovního a turistického ruchu. Turistika pak může přinášet oživení a tím pádem rozšíření služeb a celkový rozvoj pro celou oblast. Myslím si, že celá tato oblast kolem Berounky a Radnického potoka má velký potenciál pro klasickou turistiku a aktivní trávení volného času.
Osobně rád trávím svůj volný čas pěší a nebo cyklo-turistikou a oblast celého Rokycanska patří k mým oblíbeným. Když si vybírám nějaký ten výlet, tak hledám na internetu inspiraci. Když potom vyhledávám stránky jednotlivých měst a obcí, kde se budu pohybovat, tak jedu raději tam, kde se předem dozvím dostatek různorodých informací o obci a okolí. Protože si myslím, že člověk by měl vždy vědět o nějakém místu, které ho zajímá nebo kam se chce podívat dostatek informací proto, aby třeba pochopil určité souvislosti týkající se např. historie nebo krajiny a mohl srovnávat s jinými oblastmi.

Přeji obci a www stránkám další přiznivý rozvoj!

S pozdravem
MilanM