Dobrý den

Jménem naší agentury Agency Je5 s.r.o. děkuji vám za účast v pokusu o rekord a pomohli nám s počtem 100 858 vypuštěných balónků s přáníčky Ježíškovi několikanásobně překonat rekord loňský. Všechny děti samozřejmě můžete informovat, že Ježíšek posbíral všechna jejich přáníčka a měl radost z tak velkého zájmu. Doufáme, že i přes zimu, která nás včera mile překvapila, se vám i všem zúčastněným akce podařila a hlavně zalíbila.
Pro kvalitní a objektivní zhodnocení celé akce, zejména proto, že i v příštích letech chceme podobné akce organizovat, vás prosím o krátké emailové vyjádření, jak se akce líbila vám i ostatním zúčastněným. Především bychom potřebovali znát váš názor na práci naší agentury, hlavně pokud jde o vzhled balónků, přáníček, komunikace s vámi, informovanost o pokusu. Dále prosím o zhodnocení mediální podpory v průběhu přípravy akce a také o názory na přístup našeho partnera Frekvence 1 k akci v den pokusu o rekord, tedy úroveň informovanosti, rozhlasový program v den akce, nakolik byl zdůrazněn hlavní smysl akce při podpoře českých tradic, jak proběhlo samotné odpočítávání a další.
Jde nám totiž o to, abychom se z první takto neobvyklé celostátní akce, která si vyžádala značné úsilí všech zúčastněných partnerů, poučili pro příští činnost. Rádi bychom totiž z této akce udělali takovou staro-novodobou tradici, na jejíž kvalitě a úrovni se svými připomínkami a názory můžete i vy podílet. Poslední a zároveň nejdůležitější dotaz je, zdali byste chtěli i příští rok vypouštět balónky s přáníčky Ježíškovi.
Budeme rádi za jakýkoliv ohlas, ať už kladný, nebo záporný, vždyť i chybami se člověk učí.
Zároveň vám tímto přejeme krásné prožití svátků vánočních a hlavně krásné „České Vánoce s Českým Ježíškem“.

Stanislav Raušer
marketingový reprezentant

Agency Je5, s.r.o.
Žerotínova 1/483
370 04 České Budějovice